Поки живемо є якісь бажання, адже життя стрімке й лише одне, у кожного своє випробування, чергується і радісне й сумне! Можливості скромніші як потреби, не зупинити ні хвороб, ні цін, на превеликий жаль не мирне небо, й не буде скоро в нас на краще змін... Постійно ми живемо у напрузі, рівень життя у більшості на дні, давно ми поселились в чорній смузі, кінця не видно і брехні й війні...