Не хочу я шаленого кохання,
Не хочу я несамовитих слів.
А хочу, щоб від рання до смеркання
Ти просто був зі мною і - любив!
Щоб ночі були тихі і спокійні,
З тобою поруч у щасливім сні.
Щоб нас будили вранці треті півні,
І солодко було тобі й мені.
Не хочу я емоцій тих бурхливих,
Що рвуть дахи і спалюють мости.
А, щоб завжди веселка після зливи
Могла над нашим домом розцвісти.
Не хочу ні розлуки, ні печалі,
Хай наші душі не зазнають зла.
Хай човник наш несе нас далі й далі,
І щоб завжди було в нас два весла.