Хоч там все природньо, люди не від світу цього це точно.
Ніхто не бачив, щоб метелик полював на метелика, кішка на кішку,
а люди вийдуть на вулицю і не тигра бачать не вовка, а людину у формі і навіть не в формі окупантів, людина у формі чатує на іншу людину, то коли їм оділи форму вони перестають бути людьми чи це всі люди такі. Як сусід розповів: - З сиреною і за ним, він - мені 61, а що в тебе в пакеті, а пляшка - 0 грн штрафу тоді заплатіть. Природою кохання керує, а людьми - інопланетяни, е для цього в космос літали певно та мілліардні схеми розкрадання бабла для цього