Так пахне літо на березі ріки
Ніч на щастя зорі розсипає.
Назбираю квітів вплету у роки
Хай травень місяць нас повінчає!
Лечу до тебе крізь сиві тумани,
У твій куточок раю сад весни.
Понад сині гори, моря, океани
На крилах несу я квітку весни.
Ти розпустила пишні коси свої
врода наче водиця з джерела.
Очі наче небо блакитні твої,
В житах ти волошкою зацвіла.
А ти у блакиті - золоте сонце
Ніжна квітка - цвіт у стиглих житах.
Ти є зірка, що світить у віконце,
Яка малює казку в моїх снах.
Поглядом очей зустрілись з тобою,
врода манить і вабить у твій світ,
Кружляю, як білий птах над тобою
І встеляю до ніг кохання цвіт.
Біленьке личко чорні - чорні брови
Притягують до тебе магнітом.
Коли почув твій голос, твою мову,
Розцвів наче сад над білим світом.
А твій ніжний голос чистий ,як кришталь
Немов з синіх - синіх гір струмочок .
Ти одягнула в білосніжну вуаль,
Запрошую на вальс у таночок .