|
Ти явилась, як весна серед зими,
Веселкою в семиструнній ноті.
Немов птаха затріпотіла крильми,
У танці, як лебідка в польоті.
Ти - моя веселка, оберіг щастя,
Від спраги водиця із джерела.
Ти - моя любов, солодке причастя,
А у будні - свято, вогник тепла!
Я п'янію із тобою без вина,
Коли я чую твій голос, твій сміх.
Ти - жінка-осінь, а цвітеш як весна!
Падаю, як лист клена, до твоїх ніг!
Ти - жінка, яку я люблю, кохаю!
То солодка наче мід, то з перцем!
Без тебе, як свічка. вночі згораю,
Люблю таку, як є, з щирим серцем!
Я - твій лебідь, а ти - моя лебідка,
Ти є моїх два крила, мій політ!
Ти - в саду мила пташечка, лелітка,
Золоте сонечко, мій ясен світ!
Ти - берегиня щастя, мій талісман,
У моїм серці моя цариця!
З тобою я все можу, велет-титан!
Ти - казка у моїх снах, зірниця!
Повтор 2010 15 06
ID:
1062198
ТИП: Поезія СТИЛЬОВІ ЖАНРИ: Ліричний ВИД ТВОРУ: Вірш ТЕМАТИКА: Філософська лірика дата надходження: 11.05.2026 00:46:50
© дата внесення змiн: 11.05.2026 17:01:33
автор: Чайківчанка
Вкажіть причину вашої скарги
|