Отой погляд з вікна, що у серце проникнув крізь шибку,
Юно глянув на нас, вклавши мрію у долі обох.
Розкроїв два життя, просиливши між них щастя нитку,
Добираючи взір, кольорами розшив Раю свитку,
Що носили, допоки тебе не забрав у нас Бог...
Епіграф до новели Віри Калабішки і Олексія Калабішки (№8), з шостого тому «Закарпаття», мого літературно-мистецького проекту «Соло надірваних струн» (авторка книги С. Маланка-Баліцка)
малюнок Марії Дребіт (Голодриги) із використанням ші
Марія Дребіт Португалія
19.06.2023