Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Капелька: Две корпорации системы - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ Олекса Удайко, 31.05.2026 - 15:12
"Глас вопіющого в пустелі" або "Скоріше в курки молока випросиш", ніж дотукаєшся до правди! Я розумію Вас, Крапелько", що Ви хочете на свій лад пояснити те, що зараз відбувається між двома світами на планеті - демократичним і тоталітарно-авторитарним, яскравим представником якого є рашистсько-кагебіцька імперія. Я розумію Вас! Але в своєму баченні Ви помиляєтесь, поставивщи на одну дошку дві спільноти - дику скотобазу РФ, яка не лише терпить, але й підтримує лютого людиноненависника, злого та обіженого природою фюрера від ЧК-НКВД-КДБ і нашу - українську націю, яка зробила свій вибір у кровавому 2014-му, ставши на "склнку часу" європейський орієнтир - демократії і інтернаціоналізму. А слов*яни тут ні дочог, бо слов*яни живуть у Європі споконвіку - з етнічним центром між Дніпром і Віслою, а ті котрих Ви, шановний, величаєте слов*янами (до них їм так, як до києва рачки) - це азіати, за походженням угрофіни, замішані на татаро-монгольській крові, такий собі московитський улус, перетворений байстрюком Ярослава Мудрого Юрієм Долгоруким разом з палієм Руси-України Боголюбським та Іваном ІІІ Калитою в "єдіную-недєлімую". Отут ісобака порився, як кажуть. І нетуманііть людей своєю-несвєю пропагандою! А щодо "презідєнків", то Ви теж маєте фікцію: самозванця-карлика пуйла вже більше 20 років ніхто не обирав - царьок недолугий з замашками наполеона, а нашого "наполеончика" випендрила 0,4 маси любителів поги-ги-кать з антиукраїнського 95-го. Такі собі совочки нового "янеко-бойківського" штибу, які творять в Україні кримінал світового маштабу. Україна - це не оті поденки, а славетні ЗСУ, лиціпі-Василі як ковалі нової непереможної, квітучої Україні. НА них тримайте курс і ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! Повірте мені - і будете щасливі в розумінні сьогодення, Крапелько На останок я кидаю Вам посилання про Василя 3-го в доповнення до тих, які вже згадані мною в шорт-поемі "Василі"... https://www.poetryclub.com.ua/getpoem.php?id=1063294 Надія Тополя, 19.05.2026 - 18:37
Як же все правильно і влучно сказано. Натхнення вам. Нам з вами треба мабуть, сухарі сушити. Галина Лябук, 18.05.2026 - 17:10
Їздять світові лідери, один до одного, зустрічаються, щось ніби вирішують, але віз стоїть на місці. Дійсно йде геноцид українського народу. Актуально, вболіваюче. Капелька відповів на коментар Галина Лябук, 18.05.2026 - 19:27
і за відмінні оцінки! Все йде по плану(але по чиєму плану), а також імітація нібито бурхливої діяльністі світових лідерів. Всі світові лідери все добре розуміють і за бійню в Україні, і за знищення людей в пландемії не тільки в Україні, а і у всіх країнах. Розуміють про те, що вежі 5 джі розташовані для знищення людей, що відпрацьовуються дрони і термінатори для знищення людей, будуються концтабори-дата-центри у всіх країнах, втілюється Третя світова війна, яка вже давно почалася в Україні, готується і втілюється таврування людей, готується масове заселення України, РФ і Європи мігрантами зі східних країн, готуються гільйотини для людей, виконується у всіх країнах програма голод, готується заборона сім'ї, обов'язкові евтаназії за віком, заборона особистого майна і так далі і тому подібне втілюється у всіх країнах світу, але більшість людей вірять тим, хто їх обманює. Дякую, Галино, за увагу і за небайдужість. Н-А-Д-І-Я, 11.05.2026 - 19:12
А щоб про це сказали наші батьки і діди, коли б узнали, яке у нас життя? Не повірили б ніколи!!! і за відмінні оцінки! «Червоний» https://www.youtube.com/watch?v=f9WCvJORrTI&t=6592s Катерина Собова, 10.05.2026 - 22:07
Капелька відповів на коментар Катерина Собова, 28.05.2026 - 06:01
Дякую, шановна Катерино, за зворушливий відгук, наче, крик душі, який торкається небес! Капелька відповів на коментар Ніна Незламна, 17.05.2026 - 15:22
Дякую, шановна Ніно, за зворушливий відгук і за небайдужість!Микола Карпець)), 09.05.2026 - 17:50
Іще один цап...піндоси ж уже свої....ти що, нових методичок від свого уйла не отримав? Ну і піндоси уже не раз заявляли, що Україна їм абсолютно не цікава...і не лише заявляла, а в цьому плані і діє.."в України немає карт" - у нас їм нічого взяти...ну і в твоєму улусі московія твої ж національні(а краще сказати фашистсько-нацистські) скрепоносці дадуть фору будь якому єврею і якраз ті нацисти і керують московією, а не віртуальні іудеї...я вже не кажу за масовий фашистський рух простого рашко-холопо-бидла серед рядових холопів які мочать за війну до повного знищення українців...так що, такі вкиди теж мимо каси...ну і на прикінці, московіт є московіт... мокшанин угро-фінського улусу....до чого там словяни?..
Капелька відповів на коментар Микола Карпець)), 10.05.2026 - 04:10
Дякую, Микола Карпець, за увагу! Одного разу до мене на сторінку завітала українська Авторка Клубу Поезії України фанатка пуйла, яка в своєму вірші мовила, що життя всіх людей на Землі стало залежити лише від одного пуйла. Це ж надо було їй дійти в своєму житті до такого маразму, що вона майже порівняла пуйла з Богом у своїй потужністі. Майже те саме бачу і у Вашому психічному маразмі коментаря. В моєму вірші ставиться критичне зауваження віри у президентів, але у Вас чомусь з розумінням і з свідомістю все навпаки - у Вас також як і у фанатки пуйла неозброєним оком видно сліпу віру у всемогутність рашистського пуйла. Ви заходите до мене на сторінку, якщо не помиляюся, вперше і одразу виливаєте на мене купу СВОго внутрішнього бруду, мотлоху, сміття і нікчемних, висмоктаних з СВОго пальця звинувачень. Миколо, майте совість! Ввімкніть свої мізки на добре, не надавайте в Клубі Поезії України приклад своєї розумової чи духовної неповноцінності. За війну "до останнього українця" було офіційно мовлено українським президентом ще на початку Операції, але я не чув, щоб хтось мовив, що таке саме було сказано рашинськими холопами. Якщо Ви, Миколо, особисто наслухаєтеся обіцянь, заяв з Раші і особисто про це чули - то це Ваші заяви бо саме це Ви і стверджуєте і самі відповідайте за свої слова, але до чого мені ці свої слова пишите у коментарі? Будьласка, майте совість, якщо вона у Вас є! До того ж у кожному народі, в тому числі руському і єврейському є багато гарних людей, але у Вас все змішалося як у будинку Облонських. Ваша заява у Вашому відгуку не має рації, а от заяв хто насправді керує Рашою, а не тільки Московією, а також керує Україною є велика купа. А також є серйозні заяви серйозних публічних людей чи нелюдей про те, хто керує президентами, у тому числі, пуйлом і слугою народу. В своєму вірші "В стране твоей полно фашизма" виставленому на сайті Клубу Поезії України ще у листопаді 2022 року я саме і мовив про це - про фашизм в Раші. Капелька відповів на коментар Микола Карпець)), 10.05.2026 - 04:23
Ви, Миколо, неправі і дуже грубо помиляєтеся у своїх словах і заявах. Будьласка, Миколо, майте совість! До речі, Ваші слова "до чого там словяни?" - це Ваше помилкове бачення світу, а також того, що здійснюється у ньому. Ви, Миколо, або несповна розуму якщо на мене так по звірячому накинулися в своєму відгуку або прикидаєтеся таким, або ненавість затулила Вам очі і розум, але це вже інша історія і я не буду Вас у цьому ні звинувачувати ні виправдовувати, але наполягаю до Вас - Миколо, майте совість! На Ваш відгук, Миколо, відповів прагнучи зробити це коректно і зрозуміло. Будьласка, не заходьте до мене на сторінку як ворог людства, але заходьте, будьласка, в гості як розумна, порядна людина якщо у Вас буде бажання і вистачить свідомості. На цей мій відгук якщо бажаєте, можете відповісти, але я Вам вже не відповідаю і закриваю цю тему і нашу спільну суперечку. Світлая (Світлана Пирогова), 09.05.2026 - 17:22
Капелька відповів на коментар Світлая (Світлана Пирогова), 12.05.2026 - 23:16
Дякую, шановна Світлано, за зворушливий відгук і за відмінну оцінку!Наталі Косенко - Пурик, 09.05.2026 - 17:17
Сильний реальний вірш, в якому чітка та вірна інформація. Капелька відповів на коментар Наталі Косенко - Пурик, 10.05.2026 - 21:17
Дякую, шановна Leskiv, за зворушливий відгук і відмінну оцінку!
Які реалії в Україні і у світі такий і вірш! Щиро дякую за небайдужість! oreol, 09.05.2026 - 16:57
теж в останній час суржиком пишу, в цьому щось є як і у вашому творі, слід перечитати, щоб зрозуміти, наче в лоб та не доходить же, не доходить
Дякую, шановний oreol, за увагу і за небайдужість!
У вірші все відверто мовлено і звісно прочитати його кілька разів нікому не завадить. Це нормальні і розумні дії! |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||