Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Капелька: Вот снова праздник День Победы (2) - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ Галина Лябук, 18.05.2026 - 16:57
Тоді війна була визвольна від фашистів. Сьогодні загарбницька, бо путлєру треба, щоб заволодіти Україною. Інколи ставлю собі запитання, а чи воювала би Росія досі, якби не було мільйонів за контракт? Думаю, що бідністю росіян і грішми він і воює, а ще тюремщиками. Можливо я чогось не розумію? Дуже сильно, правдиво і актуально про День Перемоги. Катерина Собова, 10.05.2026 - 21:54
Капелька відповів на коментар Катерина Собова, 10.05.2026 - 22:00
Дякую, шановна Катерино, за актуальний, зворушливий відгук і за достойний заклик для людства! liza Bird, 10.05.2026 - 11:21
Як подивилася парад з корейцями...на душі гидко...у моїх батьків це було свято...все зганьбили...люди висновки повинні робити після таких війн...люди...а нелюди продовжуть війни...дякую за вірш п.Олексію. Ніна Незламна, 09.05.2026 - 18:38
Два вірша варті поваги! Дякую! Капелька відповів на коментар Ніна Незламна, 12.05.2026 - 23:12
Краще чекати гарне, добре, світле, але ворогами людства свідомо втілюється зле. Одночасно втілюється і здійснюється поганий план для людства, але людство інстиктивно шукає і прагне гарного варіанту життя і розвитку життя. Надія Башинська, 09.05.2026 - 17:42
Отдай им должное хоть ныне - Уважь, послушай, расспроси, Чтоб память не погрязла в пыли Любовью подвиг оплати. Капелька відповів на коментар Надія Башинська, 10.05.2026 - 22:18
Наталі Косенко - Пурик, 09.05.2026 - 17:12
Ви, як завжди знаходите цікаві та дуже вагомі теми. Гарно та влучно передали два періоди та донесли читачу їх правдивість. Дякую, Олексію. Капелька відповів на коментар Наталі Косенко - Пурик, 10.05.2026 - 05:24
oreol, 09.05.2026 - 16:54
Перший варінт мені більш до вподобита й колись йшли колоною, щоб вшанувати память - було щось в ьому бльш людяне як по мені, зараз суцільна ж брехня, одне що стабільно - пють, ще більше і взагалі чи можна таке пити, ось закінчиться й ця війна, побачите до якого лиха призведе зелений змій, а нікого не цікавить чому цей яд продають, ці схми наживи просто кришують, а подивіться на бійців, це відпочинок від бою? Та це жах. Коли святкували такого не було, а зараз пють і як пють і це стало нормою
Дякую, шановний, oreol, за щирий відгук, який має велику вагу!
Звісно у ВВВ і у цій бійні в Україні спільні господарі, взаємні плани, але мало хто розуміє про це і мало кому подобається така сторона медалі. Приємно, за відвертість і те, що Вам сподобався перший варіант! |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||