Я НЕ ГЕНІЙ ...
Коли на одному із сайтів , одна творча людина ( не має різниці чи це поет чи художник чи творив по інші творчості ) коли замовк і перестав творити і викладати свої твори , я йому написав - а він мені відписав - а я ніхто , в мене нічого доброго не виходить , мене ніхто не підтримує а тільки критикує , а дехто ще й знущається за мою творчу немічність , а я йому відписав - я колись читав дослідження про Шевченківську "Катерину" , де дослідник знайшов попередницю цієї поеми Шевченка . Але ніхто досі не знає цього твору , а Шевченко прославив цей твір , переробив , вдосконалив і я кажу - я також слабак в творчості будь якій - але ... можливо якийсь геній колись на основі будь чого що я створив щось напише геніальне - чи я не буду безіменним співавтором . Бо головне - маєш - пиши , не маєш - мовчи . а головне - маєш щось добре сказати - скажи , щоб більше добра було в світі і менше зла . Можливо я і не правий ...
07.09.2025 10:43:38
https://www.youtube.com/shorts/WvI_yduHGLc