День пам'яті. Фашизм перемогли.
Батьки, діди кували перемогу.
Хтось вижив... та мільйони полягли,
Ми дякуємо їм, і слава Богу.
За те, що народились і зросли,
Хоч довелося у лиху годину...
В своєму серці правду зберегли,
І віру у єдину Україну!
З них кожен жити на землі хотів,
У радості, хоч довелося в горі...
На тих могилах не було хрестів,
Лиш п'ятикутні і червоні зорі...
Та мріяли вони про майбуття,
Боролися за волю до загину.
... Так, українці віддали життя,
За мир, за нас, за рідну Україну!