Айвенго! Будь коханим! Будь живучим!
Ба більше – як потужний вовк-вольфрам.
Життя відтворюється у пляшках комбучі,
Співає газом , суне з телеграм.
Але щасливе сховане в Парижі -
Біжить вперед алюром юний Вакх
До лісу за вікном, де ті хто став на лижі
Шукають прихисток кадастру і соцтрах.
Не марно ні! - їм Пре…
Рафаеліти*,
В етері хаос, ллє єлей на лоб -
Знамення явні – ніде правди діти,
Докупи склавши три з одним на двох !
p/s
https://www.youtube.com/watch?v=uQLw27JY50c
Оскільки Айвенго це класичний герой у пошуку,
що зрештою опиняється в облозі ,
то свідомому читачеві
вищезазначеного текста можливо
не дотримуватися строго його контексту.
А ,відповідаючи вимогам часу та обставин, які у кожного свої,
скажімо "Прерафаєліти" заміняти варіантом " Пре ЛАФА еліти" ,
тих хто "став на лижі"
на дитячу лайку з минулого на кшталт- білі "мавпирижі"
І таке інше , і так далі.
У кожного свій емоційний стан та реакція на виклики.
Не претендую на якесь узагальнююче відкриття.
Адже усі ми переживаємо важкі часи,
відчуваючи щиру і теплу турботу про нас
від нашого та світового урьЯду і...
очільника (ків) сталого
прогресуючого розвитку нашого життя- буття...