Певен я, що прийде мить
Та, в яку все зло умить
Згасне, мов зірки,
Й замість нього ми робить
Будемо добро щомить
Всім всі залюбки.
Знищить, переможе зло,
Щоб його більш не було
В світі цім повік,
Лиш добро. Його робить
Завжди будемо, то й жить
Будем щасно вік.
Щастя з ним прийде до нас.
І його настане час.
Душі та серця
Так, як сонце за вікном
Ніжним, лагідним теплом,
Завжди, до кінця
Грітимуть добро й любов.
Тож несімо знов і знов
До людей усіх
Їх! Нехай у них луна,
Наче пісня чарівна,
Радісний лиш сміх!
Насолоджуймось життям
Зі щасливим почуттям!
Лиш для цього всім
Нам земне життя дано,
Хай воно колись й мине
В нас на світі цім.
Євген Ковальчук, 17. 03. 2022