Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Календар літературних дат

logo
Календар літературних дат
UA  |  FR  |  RU

Рожевий сайт сучасної поезії

Бібліотека
України
| Поети
Кл. Поезії
| Інші поет.
сайти, канали
| СЛОВНИКИ ПОЕТАМ| Сайти вчителям| ДО ВУС синоніми| Оголошення| Літературні премії| Спілкування| Контакти
Кл. Поезії

 x
>> ВХІД ДО КЛУБУ <<


e-mail
пароль
забули пароль?
< реєстрaція >
Зараз на сайті - 5
Пошук

Перевірка розміруКалендар літературних дат

ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930


14 Листопада

- Всесвітній день якості - додати вірш до збірки, присвяченій цій темі

- Всесвітній день боротьби із захворюванням на діабет - додати вірш до збірки, присвяченій цій темі

- День географічних інформаційних систем (День ГІС) - додати вірш до збірки, присвяченій цій темі

- Всесвітній День Юзабіліті - додати вірш до збірки, присвяченій цій темі

- Міжнародний день логопеда - додати вірш до збірки, присвяченій цій темі

- 1716 рік. У Ганновері у віці 70-и років помер Готфрід Вільгельм Лейбніц, німецький філософ, математик, фізик, мовознавець. Він є автором концепції світу, заснованій на теорії неподільнихпершоелементів буття - монад, котрі складають у сукупності реальний світ (Монадологія) і конструктором моделі обчислювальної машини (1673)
- 1831 рік. У Берліні у віці 61-го року помер видатний німецький філософ Георг Вільгельм Фрідріх Гегель, творець систематизованої теорії діалектики, заснованої на принципах об'єктивного ідеалізму
- У 1907 році народилась Астрід (Анна Емілія) Ліндгрен, шведська письменниця (Пеппі - довга пачноха, Малюк і Карлсон)
- У 1912 році народився Андрій Самійлович Малишко, український поет (Полудень віку, прозорість), громадський діяч
- У 1886 році народився Анемподист Іванович Софронов, якутський письменник
- У 1907 році народився Уільям Стейг, американський художник, дитячий письменник. Уільям Стейг за своє багате творче життя встиг написати 25 дитячих книг. Його твори, що з'являлися упродовж більше чверті століття, як і раніше активно перевидаються, деякі книги раптом виявляються перекладеними найнесподіванішими мовами, на гавайську, приміром. У книгах Стейга постійно звучить тема сім'ї : діти завжди повертаються до своїх батьків. А один з його героїв і сюжет книги послужили прототипом до мульфильма про зеленого велетня на ім'я Шрек
- У 1931 році в м. Донецьку народився Калінчев Станіслав Сергійович, прозаїк. Автор книжок повістей, оповідань, нарисів "Рассказы нашей улицы", "Романтики", "Встретимся в понедельник", "Сувенир", "Пока следы тают", "Біля вовчого лігва" (у співавторстві), "Фамильные драгоценности", "Год неспокойного солнца", "Люди добрые", "Пятый лепесток сирени", "Звіра ще тільки поранено" (у співавторстві), "Вызов судьбе"; роману "Невенчанная губерния"; сценарію фільму "Прелюдия судьбы"
- У 1952 році в с. Соколівка Жашківського району Черкаської області народився Сазанський Анатолій Григорович, поет, публіцист. Автор книжок "Чорні мальви", "Тридцять третя сльоза", "Раби", "Пісні кохання і смутку", "Азбука", "Загадкова абетка", "Історично-етнографічна абетка", "Абетка власних імен", "Слідами махновського золота", "Зачарована держава", "Пригоди Задираки", "Тридцять третя сльоза України", "Нищать українську націю. Боронімося!"
- У 1973 році в м. Києві народилась Тучинська Наталія Ігорівна, поетеса. Автор поетичних книжок "Йдуть нові літа", "Претекст"; упорядник антології оповідань "Що записано в книгу життя". Лауреат Міжнародного літературного конкурсу "Гранослов"

x
Нові твори
Обрати твори за період: